Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli jednak na liście brakuje rozwiązania Twojego problemu, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie polega na takiej optymalizacji strony WWW oraz budowaniu jej popularności, aby określone słowa i frazy znajdowały się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym częściej jest odwiedzana przez potencjalnych klientów.

Czy można wypozycjonować stronę za jednym razem?

Pozycjonowanie jest usługą ciągłą. Przez cały okres świadczenia usługi należy, ze względu na konkurencję, podtrzymywać wyniki strony – optymalizować stronę, dbać o dotychczasowe linki i zabiegać o nowe. Pracując ze stroną reagujemy na wszystkie zmiany w algorytmie wyszukiwania Google i sposoby wyświetlania wyników.

Na jakich wyszukiwarkach jest prowadzone pozycjonowanie?

Blisko 95% polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google. Większość, szukając, ogranicza się do przejrzenia kilku stron znajdujących się na najwyższych pozycjach pierwszej strony wyników.

Co rozumieć przez optymalizację strony?

W ramach optymalizacji wykonamy audyt stanu obecnego strony, wskaźników indeksacji oraz analizę struktury serwisu. Przedstawimy propozycję zmian w architekturze, strukturze oraz treści strony internetowej.

W jaki sposób mam wybrać frazy, aby były dla mnie najefektywniejsze?

W oparciu o adres strony internetowej oraz analizę konkurencji zaproponujemy słowa i frazy kluczowe, których pozycjonowanie byłoby najbardziej efektywne. Zawsze mogą Państwo zaproponować własne słowa kluczowe – analiza wykaże z jakim frazami warto pracować.

Od czego uzależniony jest koszt pozycjonowania frazy kluczowej?

Na podstawie wybranych słów przygotowujemy wycenę, która opiera się na skali trudności (zaangażowania czasu i środków) procesu pozycjonowania. Ten czynnik wpływa na finalną cenę pozycjonowania słów kluczowych.

Czy pobieracie opłaty wstępne?

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych. Preferujemy model rozliczeń TYLKO "za efekty", czyli wtedy, gdy strona osiągnie pod wybrane słowa miejsca w pierwszej 10. wyników.

Jak długo trwa pozycjonowanie?

W zależności od skali trudności pierwsze wyniki powinny pojawić się po kilku tygodniach. Przez cały ten okres wyniki pozycjonowania monitorowane są przez naszego specjalistę.

Czy mogę poznać szczegółowe zapisy umowy?

Tak, wszystkim udostępniamy wzór umowy pozycjonowania strony internetowej.

Zamów darmową wycenę »